Про нас

Спеціалізоване комунальне підприємство «КИЇВТЕЛЕСЕРВІС»

засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Odoo • Зображення та текст

Підприємство засноване відповідно до рішення Київської міської ради від 05.07.2001 № 444/1421 “Про створення спеціалізованого комунального підприємства “Київтелесервіс”.

Мета підприємства — формування, експлуатації та забезпечення безперебійності функціонування телекомунікаційної мережі загального користування міста Києва, здійснення завдань і заходів Програми інформатизації міста Києва, рішень Київської міської ради, її виконавчого органу з питань, що стосуються надання широкого спектра послуг передачі даних, забезпечення цілісності інформаційних ресурсів територіальної громади м. Києва, впровадження новітніх технологій у сфері телекомунікації

Одним із основних завдань підприємства є розвиток телекомунікаційних мереж міста загального користування, їхнє технічне обслуговування. А також, надання фізичним та юридичним особам послуги Інтернет-провайдера, оператора та інших систем передачі даних.

 Реєстр операторів, провайдерів 
Статут 2023
Повідомлення НКРЗ
Розпорядження про заходи щодо забезпечення  захисту інформації в автоматизованих системах
Антикорупційна програма СКП"Київтелесервіс"
Розпорядження про затвердження положення про забезпечення захисту інформації
Про створення СКП "Київтелесервіс"
  Структура власності
Розпорядження про затвердження положення про  корпоративні інформаційні сервіси

  Фінансова звітністьАтестат відповідності

 

Отримано Атестат відповідності (зареєстрований в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 14.11.2019 №20558), який засвідчує, що комплексна система захисту інформації міської сервісної мережевої інфраструктури , що належить СКП «Київтелесервіс» забезпечує захист інформації відповідно до вимог нормативних документів з технічного захисту інформації.Odoo • Текст та зображення